Jak vybrat nejlepší úchytky ke skříňkám v kuchyni

Ačkoli bývají úchytky zpravidla součástí skříněk a zásuvek kuchyňské linky, komod a skříní, není to vždy pravidlem. Nehledě na to, že se úchytky a knopky opotřebovávají a není neobvyklá jejich výměna, zejména u kuchyňské linky. Díky velkému množství stylů a povrchových úprav je někdy obtížné vybrat správnou úchytku.

Harmonizace barev

Nejprve si poznamenejte stávající barvy vašich kuchyňských skříněk, protože barvy vašich skříněk jsou při výběru správného tvaru a materiálu úchytek stejně důležité jako styl. Téměř jakýkoli povrch bude ladit s lakovanými nebo bílými skříňkami; některé odstíny hnědé však neladí úplně dobře s některými materiály. Nábytkové úchytky jsou k dispozici v mnoha provedeních s různou povrchovou úpravou, což objevíte na e-shopu ankahb.cz.

Nenarušte styl interiéru kuchyně

Pamatujte si, že stejně jako vaše kuchyňské skříňky, veškeré vybrané kuchyňské úchytky by měly váš styl podtrhnout. Prozkoumejte, jaký typ úchytek se bude dobře hodit k tématu vaší kuchyně.

Dejte pozor na kuchyňské vybavení a spotřebiče

Vezměte v potaz povrchovou úpravu vašich svítidel, dřezů, vodovodních baterií a kuchyňských spotřebičů kromě povrchové úpravy knoflíků a držadel. Dbejte na to, abyste nikdy nepřeháněli míchání kovových povrchů, i když je to právě teď v designu kuchyní velmi moderní. Pamatujte, že pokud barvy neladí správným způsobem, mohlo by to narušit ucelenost vaší kuchyně a zcela zničit estetický dojem z vašich nových kuchyňských skříněk. Stejnou pozornost by měly mít také věšáky na utěrky a ručníky.

Kde vybírat úchytky, knopky, věšáky a mnoho dalšího?

Český e-shop ankahb.cz zaměřuje svou nabídku produktů na potřebné doplňky jako jsou úchytky, knopky, věšáky, LED osvětlení, kování atd. Díky jednoduchému filtru bude váš výběr snadný a rychlý.