Nadšenec si vyrobil vlastní elektrickou buginu a vypadá skvěle

V tomto videu vám ukážu, jak jsem postavil vlastní elektrickou buginu od začátku do konce a jak jezdí. Nastavil jsem kapitoly ve videu, takže můžete přeskočit na záběry z disku, pokud jste již sledovali sérii sestavení. Pokud jste sérii ještě neviděli, odkazuji na každou epizodu níže, abyste si je mohli prohlédnout, pokud chcete další podrobnosti.

Je tam celkem 10 epizod, nepočítaje v to videa nástrojů, které jsem musel po cestě vytvořit, takže jsem z tohoto videa musel spoustu věcí vynechat.

Motor ME1616 je bezkomutátorový, kapalinou chlazený PMSM o výkonu 55 kW. K němu je prostřednictvím řetězu 530 a převodového poměru 4,78:1 připojen zadní diferenciál Honda CR-V z roku 2007 s odpovídajícími nápravami.

Baterie bude LiFePo4 a někde mezi 10-12 kWh @ 96V, podle toho, kolik paralelních připojení dokážu vtěsnat do prostoru, který jsem na to povolil. Díky rekuperačnímu brzdění a celkové očekávané pohotovostní hmotnosti 375 kg by to mělo zajistit dojezd téměř 200 km na jedno nabití na trailech.