Vlastní konvekční ohřívač pro nekonečné teplo

To je NEKONEČNÉ teplo pro váš domov BEZ ELEKTRICKÉ ENERGIE 2.0. Když je ohřívač poprvé použit a je velmi horký, začne vypalovat část barvy z horní části ohřívače. Stejně jako kamna na dřevo, když jsou použita úplně poprvé. Po spálení barvy již nebude uvolňovat výpary ze samotné barvy.

Je-li dům velmi vzduchotěsný, možná bude potřeba otevřít okno, jen trochu, aby se zajistil kyslík pro topení, nebo může mít topení sekundární potrubí, které přivádí kyslík zvenčí. Nádrž na olej, kterou jsme postavili, pojme půl galonu oleje a trvá nám týden, než projdeme jediným galonem oleje. Podívejte se na video:

Ohřívač používáme pouze 4-6 hodin denně, pouze když jsme tam v našem obchodě. Nyní, pokud potřebujete spustit ohřívač nonstop, pravděpodobně každý týden projedete více olejem. Chcete-li požár uhasit, jednoduše položte ruku na přívodní potrubí čerstvého vzduchu a držte jej, dokud oheň neuhasne z nedostatku kyslíku. Jako pojistku používáme suché bavlněné dětské ubrousky.

Jakmile je celá nádrž na olej prázdná, jednoduše nainstalujeme nový dětský ubrousek a nádrž znovu naplníme. Když je olejová nádrž zcela plná a ohřívač pracuje 30 minut, je teplo uvolňované z ohřívače obrovské. Teplo je cítit z dálky nebo jen tak kolem něj. Je to jako nápor tepla. Odhadujeme, že ho teplo uvolnilo přibližně tolik jako dvě malá topidla na plný výkon.