Využijte specialistu na dopravní značení

Díky dopravnímu značení víte, kdy máte odbočit, kam jedete a na co si máte dát pozor. Dokážete si představit, že by na vozovce žádné dopravní značení nebylo? Byl by to chaos, který by skončil mnoha nehodami. Naštěstí jsou ale české vozovky skvěle značené a to díky společnostem jako je TOP Znak s.r.o., které se dopravním značením zabývají. Pokud pátráte po dopravním značení Praha, společnost vám ho zajistí nejen zde, ale i v dalších regionech.

Prodej a pronájem značení, DIO a mnoho dalšího

Služby zahrnující dopravní značení jsou velmi široké a TOP Znak s.r.o. vám zajistí komplexní služby, abyste měli vše, co potřebujete. Jestliže je vaším cílem projekt dopravně inženýrského opatření (DIO), společnost vám ho vypracuje na základě vašich požadavků nebo podle místního šetření. Pokud už DIO máte, možná už potřebujete jen zajistit samotné značení. Přímo na webových stránkách společnosti Topznak.cz se nachází eshop, kde si můžete dopravní značení vybírat. Vybírat si zde můžete všechny dopravní značky, dopravní zařízení, dopravní zrcadla, parkovací sloupky a zábrany, zpomalovací prahy, vodící prahy, příslušenství a komponenty.

Společnost vám dopravní značení nejen prodá, ale také nainstaluje, jednou z jejích služeb je instalace svislého dopravního značení a aplikace vodorovného dopravního značení.

Dopravní značení si můžete nejen koupit, ale i pronajmout. To se využívá zejména u prací na komunikacích, kdy je potřeba označit místo rekonstrukce nebo třeba vytvořit omezení či třeba lávky pro chodce. Společnost zajišťuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem dopravního značení. K pronájmu je vám k dispozici veškeré vodorovné dopravní značení, plastové směrové desky Z4, leitboie, přechodné vodorovné dopravní značení, plastové nebo kovové zábrany, přechodové lávky, dopravní kužely, světelná signalizace a plastová svodidla plněná vodou. Společnost značení dopraví na místo, osadí ho podle DIO, každý den ho bude kontrolovat a udržovat v provozuschopném stavu. Na konci ho demontuje a vozovku uvede do původního stavu. Zjistěte více o společnosti a jejích službách na Topznak.cz.