Hledáte kvalitní plastové krytiny? Volte značku EUREKO

Plastové krytiny EUREKO nahrazují tradiční střešní krytiny. Jejich podoba je od originálních materiálů téměř k nerozeznání. Tento druh krytiny vám vydrž velmi dlouhou dobu.

Základní informace o plastových krytinách EUREKO

Jedná se o produkty pro jejichž výrobu se používají polyfenoly (polypropylen a polyetylen). Ty se získávají separací odpadových plastů, které vznikají především v průmyslu automobilovém. Opakovaně se při výrobě krytiny zušlechťují pomocí barviv, UV stabilizátorů a plniv. Tak vzniká produkt, který je ošetřený vůči dlouhodobému působení povětrnostních vlivů. Záruka na krytinu je 30 let.

Krytina je kvalitní, za přijatelnou cenu, odolná a komplexní a představuje snadné řešení pro vaše potřeby.

Od roku 2000 se vyrábí plastová střešní krytina EUREKO DSS II. Ta si získala celou řadu spokojených zákazníků a má velmi pozitivní ohlasy. Pokud tedy preferujete lehkou střešní krytinu, která je zároveň praktickým řešením a poskytuje velkou variabilitu a snadnou instalaci, pak je to právě EUREKO DSS II.

Jaké výhody nabízí plastová krytina?

Kromě již výše zmíněných je to dlouhá životnost bez nutnosti pravidelné údržby. Je odolná vůči látkám zásaditého charakteru, proti lišejníkům a mechům. Odolá i různému počasí – dešti, slunci, kroupám nebo mrazu. Její hmotnost je nízká. Umí tlumit hluk. Je pevná. Umí imitovat přírodní druhy materiálů.

Její modernizované typy mají i vyztuženou konstrukci a dvojitou vodní drážku. Lze ji montovat na bednění nebo šikmé čelo.

Plastové šindele splňují i ty nejvíce náročné požadavky na efektivitu, jednoduchou instalaci a nenáročnou údržbu.

Na koho se obrátit?

Prohlédněte si nabídku společnosti Drdlík. Získáte základní šablonu, úžlabí, nároží, hřebenáč, hřebíky, průchodky pro anténu a odvětrávání včetně veškerého příslušenství. To vše zajistí pohodlnou montáž. Vše je na jednom místě a vy tak nemusíte čekat na různou dodací dobu. Také kvalita služeb zůstane zachovaná.