Krepové pásky vám pomohou při malování

Čeká vás malování a vy už se nyní hrozíte úklidu? To vůbec nemusíte. Šikovným pomocníkem jsou krepové pásky. Můžete jim zakrýt futra, lišty, zásuvky nebo vypínače. Krepové lepící pásky také pomohou s vyznačením ploch určených pro malování. Lepidlo krepových lepících pásek má sice dobrou přilnavost, ale po jejich odstranění vám na místě nezůstanou žádné jeho zbytky. Krepovou pásku můžete také použít pro upevnění igelitu, který ochrání nábytek proti ušpinění od barev.

Krepová lepící páska se vyrábí z papíru, který má různou šířku. Návin na cívce je 50 metrů. Páska je dosti odolná vůči teplotám – až do +60⁰C, barvám a rozpouštědlům.

E-shop jarico.cz

Chcete-li si krepové lepící pásky objednat, zavítejte na e-shop jarico.cz. Zde naleznete krepové pásky o různých šířkách – 19, 25, 30 nebo 50mm.

Firma Jarico působí na trhu již od roku 1994. Svoji činnost zaměřuje od prvopočátku na oblast obalových materiálů, které nabízí širokému spektru zákazníků. Svoji nabídku rozšiřuje a v současné době si zde můžete objednat také výrobky ze širokého sortimentu hygienických, čistících a úklidových materiálů.

Svým zákazníkům chce poskytovat kvalitní služby s přijatelnými cenami. Pohotově reaguje na veškeré potřeby.

Tipy pro vás

Z kategorie hygienické potřeby si firma pro svoje zákazníky připravila papírové ručníky, toaletní papíry, prostředky určené pro úklid, mýdla, ochranné a dezinfekční prostředky, čistící a sanitární prostředky nebo pytle a sáčky určené na odpad.

V kategorii průmyslové obaly naleznete různé druhy obalových fólií, obálky a rychlouzavírací sáčky, vlnitou lepenku a průmyslový papír, různé druhy lepících pásek, samolepící ochranné fólie nebo motouzy. Podrobnou nabídku naleznete na webu jarico.cz.