Multicara je všestranným pomocníkem v mnoha oborech

Multicara jsou legendární transportéry s multifunkční výbavou. První multicary se na trhu objevily kolem roku 1964. Od té doby prošly mnoha inovacemi, ovšem základ zůstává stejný. Stále se jedná o malé vozítko, potažmo „náklaďák, které usnadňuje mnoho pracovních činností.

Dnešní výroba vozů je produkována německou společností HAKO. V České republice můžete nejen multicary, ale i jiné produkty německé společnosti, vybírat u společnosti UNIKONT GROUP s.r.o., která se zabývá distribucí čisticí a komunální techniky od roku 1991.

Transportér multicara nejen na úklid

Zejména multicara M29 je ideálním pomocníkem při úklidu v každém ročním období. Na jaře zamete, v létě poseká, na podzim vysaje listí a v zimě odhrne sníh. Tento typ multicary je vhodný například do zahradnictví, pro údržbu pozemních komunikací či pro farmáře. Díky své šířce 1,32 metru je flexibilní. Nečiní mu obtíže dostat se i na hůře přístupná místa, například úzké chodníky či cesty v parku.

Pro náročnější uživatele je vhodnější multicara M31, která je opatřena upevňovacími úchyty, díky nimž lze aplikovat na multicaru až 300 nástaveb, které se jsou přizpůsobené danému úkolu. Multicara M31 je jedním z nejvíce multifunkčních vozů na světě.

Všechny typy transportérů multicar jsou opatřeny vysoce bezpečnostními prvky testovanými společností DEKRA, které minimalizují rizika úrazu řidiče i jeho okolí.

Vnitřní úklidová technika

Na webu unikont.cz zjistíte další podrobnosti o obou typech vozů multicar. Kromě toho můžete vybírat z nabídky vnitřní úklidové techniky. Žijeme v době, kdy se na veškerý úklid dbá více než kdy dřív. Zametací a vytírací stroje Scrubmaster patří mezi špičku na trhu. Na webu jsou uklízecí stroje uvedené nejen k prodeji, ale také k pronájmu. Tuto možnost využívají především start-upy.